Co mówią o nas opinie klientów?

 

Kto zajmuje się wszystkim, niczego nie robi na sto procent. To stara, życiowa prawda, która sprawdza się w każdej branży i jest aktualna niezależnie od upływu czasu. W drukarni P3DRC doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego skupiamy naszą uwagę na tym, co robimy najlepiej: na czystych usługach druku – bez modelowania czy przerabiania modeli. Gdy klient dostarcza nam plik, my po prostu go drukujemy. Skąd wiemy, że powinniśmy być z siebie zadowoleni? Z licznych pozytywnych opinii o naszej usłudze.

 

Drukowanie 3D online – tańszy wybór, świetna jakość

Szukając drukarni, wybieramy zwykle te znajdujące się w naszym mieście. W społeczeństwie nieustannie jest bowiem żywe przekonanie, że najlepiej załatwiać sprawy osobiście. Dziś jednak wiele rzeczy robimy zdalnie i powoli przyzwyczajamy się do tych rozwiązań, widząc, że pozwalają nam na przykład zaoszczędzić na czasie. I nie tylko! Stacjonarne drukarnie w dużych miastach wiążą się z wysokimi cenami, które często nie są adekwatne do jakości usługi. „Jest to najwygodniejsza i najtańsza forma druku 3D jaka znam i z czystym sumieniem mogę ją każdemu polecić!”, pisze jeden z naszych klientów.

 

Żaden projekt nie jest nam straszny

Dzięki naszemu doświadczeniu, podejmujemy się nawet tych projektów, które z pozoru wydają się trudne i skomplikowane. Lubimy wyzwania, co jest doceniane przez wielu naszych klientów. Obok wykonania usługi, nasi fachowcy doradzą również, co zrobić, by efekt był jak najbardziej zadowalający. „Firma otwarta na najbardziej szalone projekty, świetny kontakt i duża wiedza, doradzono mi w kwestii projektu i wykonania, a wydrukowane elementy są jak z fabryki, cena również zadowalająca”, komentuje klient.

Najlepsza reklama? Zaufanie klientów 

Wykonujemy naszą pracę z największą starannością, by zadowolić klientów i to właśnie ich opinie są dla nas największym komplementem. Fakt, iż wracają do nas z nowymi projektami, świadczy nie tylko o jakości naszych usług, ale również o ich zaufaniu. Pracujemy na nie od lat, dlatego niezwykle cieszą nas opinie takie, jak ta: „Firma godna zaufania. Właściciel to prawdziwy pasjonat druku 3D. Nie tylko drukuje z gotowych projektów ale również doradza. Dzięki niemu samodzielnie wymodelowałem własny projekt. Do tego realizacja wydruku była mega szybka a wszystkie elementy były bardzo dobrze zabezpieczone przed uszkodzeniem. Polecam i z pewnością będę korzystał”

 

Masz wątpliwości? Nasi fachowcy je rozwieją  

Obok oczywistej usługi, jaką jest drukowanie, jesteśmy w stanie również pomóc na etapie sporządzania projektu. Posiadamy wiele lat doświadczenia, które procentuje – wypróbowaliśmy setki rozwiązań i wiemy, kiedy warto zasugerować klientom jedno z nich. Staramy się, by było dla niego jak najkorzystniej, a opinie jednoznacznie wskazują, że nam się to udaje: „Profesjonalna obsługa wraz ze zrozumieniem do czego ma służyć produkt oraz sugestia doboru odpowiedniego materiału i rozdzielczości wydruku”

 

Szybka realizacja projektu nie równa się jego bylejakości

Na wykonanie usługi w stacjonarnej drukarni potrzeba zazwyczaj sporo czasu. Niestety, jakość bardzo często nie jest zadowalająca, co rozczarowuje i psuje opinię wszystkim drukarniom. U nas pojedyncze projekty są gotowe w 1-2 dni, a krótkie serie produkcyjne zajmują nam od 3 do 10 dni, w zależności od wielkości modelu. Szybkość naszych usług jest doceniana przez klientów: „Zdecydowanie polecam. Od zamówienia 48h do otrzymania przesyłki – szybkość i jakość godna naśladowania”

 

Skupiamy się na tym, co potrafimy najlepiej 

Wiele drukarni oferuje szereg usług. Cała tajemnica w tym, by wykonywać je dobrze, a z tym bywa niestety różnie. My w 99,9 procentach koncentrujemy się na samym druku, bez przerabiana modeli. Gotowy, wysłany przez klienta projekt drukujemy, choć w razie potrzeby jesteśmy w stanie podpowiedzieć inne rozwiązanie, gdy model jest błędny i niemożliwy do realizacji. Całą naszą pracę wykonujemy z myślą o pełnej satysfakcji klienta.