OBUDOWA TELEFONU SONY XPERIA Z3 COMPACT + GLUKOMETR CONTOURNEXT LINK DLA UŻYTKOWNIKÓW SYSTEMU NIGHTSCOUT

Projekt obudowy dla telefonu Sony Xpeira Z3 Compact z miejscem na glukometr Contour Next Link 2.4.
Zestaw ten stosowany jest  w projekcie Nightscout – zdalnego monitoringu glikemii.

 Obecnie istnieją 2 projekty

1. Projekt obudowy dla telefonu Sony Xpeira Z3 Compact Gv31 z miejsce na glukometr Contour Next Link 2.4 w obudowie – wersja, która pozwala na umieszczenie glukometru bez usuwania jego obudowy.

  1. Projekt obudowy dla telefonu Sony Xpeira Z3 Compact Gv2 z miejsce na glukometr Contour Next Link 2.4 bez obudowy -wersja cieńsza o 9mm, pod telefonem umieszczasz płytkę glukometru po uprzednim zdjęciu jego obudowy, dodatkowo musisz zadbać o „odchudzenie” kabla USB.

 Najnowsza wersja projektu dla obudowy Z3 Compact Gv31 z miejsce na glukometr Contour Next Link 2.4 w obudowie, różni się od poprzednich wersji wieloma poprawkami, dzięki którym usprawniona została ergonomia użytkowa oraz masa pokrowca.

Pokrowiec wyposażony jest w kieszeń pod „pleckami” telefonu, w której chowany jest moduł gleukometru o wysokość maksymalnie 18mm.

W modelu Gv31, wnętrze kieszeni na glukometr zostało zaprojektowane z zachowaniem dodatkowej przestrzeni, pozwalającej na łagodne zagięcie kabla USB wychodzącego z glukometru, zostało również poprawione  profilowanie ścianki chroniącej wtyk Mikro USB łączący telefon z glukometrem.

 Istnieją dwie wersje projektów dla Z3 Compact Gv31 oraz Gv2, wersja z gładką powierzchnią pleców obudowy oraz wersja również z gładką powierzchnią pleców obudowy, wzbogaconą o spersonalizowany napis typu „imię” lub krótki opis z informacjami kontaktowymi.

 

Szczegóły zamówienia związane z wydrukiem projektu obudowy Sony Xpeira Z3 Compact Gv31 z miejsce na glukometr w obudowie:

Cena obudowy bez dodatkowego napisu:     75zł

Cena obudowy z dodatkowym napisem:       85zł

Wersja Gv2 z miejscem na glukometr bez obudowy:

Cena obudowy bez dodatkowego napisu:     50zł

Cena obudowy z dodatkowym napisem:       60zł

 Jeżeli zdecydujesz się na zakup oraz wysyłkę, skorzystaj z wygodnej formy płatności przy pomocy aukcji na portalu Allegro:

https://allegro.pl/oferta/wydruk-3d-druk-3d-p3drc-x1-8937505414

W jaki sposób dokonać płatności na Allegro? Jest to bardzo proste:

przykładowo, jeżeli koszt wydruku wynosi 75zł to podziel tą wartość przez 5 i dokonaj zakupu 15 sztuk na tej aukcji, w informacjach dodatkowych dla sprzedającego nie zapomnij wpisać numer wyceny oraz koloru wydruku! (jest to bardzo ważne aby nie pomylić wysyłanego zlecenia: Z3 Compact Gv31 bez dodatkowego napisu kolor czarny ) – prawda że jest to proste?

Przed zakupem, dowiedz się w jakim czasie zrealizujemy zlecenie, aby nie być zaskoczonym terminem realizacji – ze względu na spore zainteresowanie naszymi usługami, park maszynowy jakim dysponujemy może być w trakcie realizacji innych zleceń.

Po dokonaniu zakupu, wycena trafia na listę prac do druku, w najbliższym czasie wydruk będzie w twoich rękach.

 Jeśli wydruk chcesz odebrać osobiście, zrób przelew na poniższe konto. 

W tytule przelewu wpisz typ obudowy wraz z odpowiednim kolorem!

Printing 3D rzemieślnictwo cyfrowe Norbert Niemczuk
PKOBP: 89102047950000990204323200

Po otrzymaniu potwierdzenia przelewu rozpoczynamy wydruk w najszybszym z możliwych terminów.