OBUDOWA TELEFONU SONY XPERIA Z3 COMPACT + GLUKOMETR CONTOURNEXT LINK DLA UŻYTKOWNIKÓW SYSTEMU NIGHTSCOUT

Projekt obudowy dla telefonu Sony Xpeira Z3 Compact z miejscem na glukometr Contour Next Link 2.4.
Zestaw ten stosowany jest  w projekcie Nightscout – zdalnego monitoringu glikemii.

 Obecnie istnieją 2 projekty

1. Projekt obudowy dla telefonu Sony Xpeira Z3 Compact Gv31 z miejsce na glukometr Contour Next Link 2.4 w obudowie – wersja, która pozwala na umieszczenie glukometru bez usuwania jego obudowy.

  1. Projekt obudowy dla telefonu Sony Xpeira Z3 Compact Gv2 z miejsce na glukometr Contour Next Link 2.4 bez obudowy -wersja cieńsza o 9mm, pod telefonem umieszczasz płytkę glukometru po uprzednim zdjęciu jego obudowy, dodatkowo musisz zadbać o „odchudzenie” kabla USB.

 Najnowsza wersja projektu dla obudowy Z3 Compact Gv31 z miejsce na glukometr Contour Next Link 2.4 w obudowie, różni się od poprzednich wersji wieloma poprawkami, dzięki którym usprawniona została ergonomia użytkowa oraz masa pokrowca.

Pokrowiec wyposażony jest w kieszeń pod „pleckami” telefonu, w której chowany jest moduł gleukometru o wysokość maksymalnie 18mm.

W modelu Gv31, wnętrze kieszeni na glukometr zostało zaprojektowane z zachowaniem dodatkowej przestrzeni, pozwalającej na łagodne zagięcie kabla USB wychodzącego z glukometru, zostało również poprawione  profilowanie ścianki chroniącej wtyk Mikro USB łączący telefon z glukometrem.

 Istnieją dwie wersje projektów dla Z3 Compact:  Gv31 oraz Gv2, wersja z gładką powierzchnią pleców obudowy oraz wersja również z gładką powierzchnią pleców obudowy, wzbogaconą o spersonalizowany napis typu „imię” lub krótki opis z informacjami kontaktowymi.

Dostępne kolory: czarny, czerwony, niebieski, zielony.

 

Szczegóły zamówienia związane z wydrukiem projektu obudowy Sony Xpeira Z3 Compact wersja Gv31 z miejsce na glukometr w obudowie:

Cena obudowy bez dodatkowego napisu:    110zł Brutto (89,43zł netto)

Cena obudowy z dodatkowym napisem:       120zł brutto (97,56zł netto)

Wersja Gv2 z miejscem na glukometr bez obudowy:

Cena obudowy bez dodatkowego napisu:     80zł brutto (65,04zł netto)

Cena obudowy z dodatkowym napisem:       90zł  brutto (73,17zł netto)

 Jeżeli zdecydujesz się na zakup oraz wysyłkę, wyślij nam o tym informację.

Koszty przesyłki:

dostawa kurierem 25,00zł brutto za paczkę (20,32zł netto za paczkę),
dostawa do paczkomatów 18,00zł brutto za paczkę (14,63 netto za paczkę).

Wybierając opcję wysyłki do paczkomatu nie zapomnij podać numeru telefony, adresu email oraz numeru paczkomatu (znajdziesz go na tej stronie: https://inpost.pl/znajdz-paczkomat ), do którego mam nadać przesyłkę. Na dokumentach sprzedaży, koszty wysyłki zawarte będą w cenie usługi druku 3D. Po wcześniejszym ustaleniu istnieje możliwość odbioru osobistego w Szczecinie.