UNIWERSALNY UCHWYT NA SZYNĘ DIN 35mm

Uniwersalny uchwyt do montażu dowolnej płytki przekaźnikowej na szynie DIN 35 mm, zarówno poziomo, jak i pionowo. Umożliwia on regulację pozycji przekaźnika w górę i w dół, posiada on również wygodne umiejscowienie klipsa zaciskowego na szynie z przodu.

Uchwyty wykonane zostały w technologii druku przestrzennego z zastosowaniem specjalnie dobranego materiału (Poli(tereftalan etylenu) poddawanego procesowi glikolowania) o specyfice zapewniającej odpowiednią elastyczność oraz wiele innych pozytywnych cech.

Dzięki przemyślanej strukturze wewnętrznej budowy uchwytu oraz odpowiednio dobranej charakterystyce materiałowej (w przeciwieństwie do bardzo często stosowanego przy amatorskim druku przestrzennym materiale PLA), uchwyt nie pęka przy montażu, odporny jest na warunki atmosferyczne oraz szereg związków chemicznych.

Klips do montażu dowolnej płytki przekaźnikowej na szynie DIN 35 mm, zarówno poziomo, jak i pionowo.

Informacje o projekcie uchwytu oraz o jego twórcy o pseudonimie nicoSchl dostępne są pod tym adresem:
https://www.thingiverse.com/thing:3441147

Cena kompletu: 6,14zł brutto (4,99zł netto)

Jeżeli zdecydujesz się na zakup oraz wysyłkę, wyślij nam o tym informację.

Koszty przesyłki:

dostawa kurierem 25,00zł brutto za paczkę (20,32zł netto za paczkę),
dostawa do paczkomatów 18,00zł brutto za paczkę (14,63 netto za paczkę).

Wybierając opcję wysyłki do paczkomatu nie zapomnij podać numeru telefony, adresu email oraz numeru paczkomatu (znajdziesz go na tej stronie: https://inpost.pl/znajdz-paczkomat ), do którego mam nadać przesyłkę. Na dokumentach sprzedaży, koszty wysyłki zawarte będą w cenie usługi druku 3D. Po wcześniejszym ustaleniu istnieje możliwość odbioru osobistego w Szczecinie.