OBUDOWA TELEFONU SONY XPERIA Z3 DLA UŻYTKOWNIKÓW SYSTEMU  NIGHTSCOUT

 

Kolejny przykład zastosowania druku 3D. Tym razem jest to obudowa dla telefonu Sony Xperia Z3 dla użytkowników systemu Nightscout. Obecnie istnieją dwie wersje obudowy, z kieszenią na elektronikę o głębokości 13mm oraz z kieszenią na elektronikę o głębokości 18mm.

Płytsza kieszeń stosowana jest przy „odchudzonym” glukometrze, (oznacza to glukometr bez obudowy).
Pierwowzór powstał na potrzeby umieszczenia w kieszeni (dodatkowej przestrzeni pokrowca) modułu klucza sprzętowego USB CC1111EMK868-915 współpracującego z pompą veo oraz systemem cgm enlite. Nazwę jaką przyjęliśmy dla tej obudowy to: Obudowa Sony Xperia Z3 Gv1A

Kieszeń głębsza, pozwala na użycie wyżej wymienionych podzespołów oraz elementów zabierających więcej miejsca w płaszczyźnie Z pod telefonem, między innymi można tam umieścić glukometr Contour Next Link 2.4. Nazwę jaką przyjęliśmy dla tej obudowy to: Obudowa Sony Xperia Z3 Gv1B

Konstrukcja obudowy pozwala na zastosowanie kabla USB z końcówką mikro USB prawoskrętną lub lewoskrętną.

Dla wydruku 3D w obu wersjach obudowy jest możliwość dodania spersonalizowanego napisu na jej spodzie, może to być imię, krótki tekst informacyjny lub cokolwiek zechcesz. 

Dostępne są następujące kolory: czarny, biały, szary, czerwony, neonowy czerwony, ciemny niebieski, zielony.

Szczegóły zamówienia związane z wydrukiem 3D projektu obudowy Sony Xperia Z3 Gv1

Cena obudowy Sony Xperia Z3 Gv1A bez napisu:              70zł
Cena obudowy Sony Xperia Z3 Gv1A z napisem:                80zł
Cena obudowy Sony Xperia Z3 Gv1B bez napisu:               75zł
Cena obudowy Sony Xperia Z3 Gv1B z napisem:                85zł

Jeżeli zdecydujesz się na zakup oraz wysyłkę, skorzystaj z wygodnej formy płatności przy pomocy aukcji na portalu Allegro.

W jaki sposób dokonać płatności na Allegro? Jest to bardzo proste:
przykładowo, jeżeli koszt wydruku wynosi 75zł to podziel tą wartość przez 5 i dokonaj zakupu 15 sztuk na tej aukcji, w informacjach dodatkowych dla sprzedającego nie zapomnij wpisać modelu pokrowca (jest to bardzo ważne aby nie pomylić wysyłanego zlecenia, przykład dodatkowej informacji: obudowa Sony Xperia Z3 Gv1B bez napisu kolor czarny ) – prawda że jest to proste?

Przed zakupem, dowiedz się w jakim czasie zrealizujemy zlecenie aby nie być zaskoczonym terminem realizacji – ze względu na spore zainteresowanie naszymi usługami, park maszynowy jakim dysponujemy może być w trakcie realizacji innych zleceń.

Po dokonaniu zakupu, wycena trafia na listę prac do druku, w najbliższym czasie wydruk będzie w twoich rękach.

Jeśli wydruk chcesz odebrać osobiście, zrób przelew na poniższe konto.  W tytule przelewu wpisz typ obudowy wraz z odpowiednim kolorem!
Printing 3D rzemieślnictwo cyfrowe Norbert Niemczuk
PKOBP: 89102047950000990204323200

Po otrzymaniu potwierdzenia przelewu rozpoczynamy wydruk w najszybszym z możliwych terminów.