Druk 3d Warszawa, druk 3d Wrocław, druk 3d Poznań i wiele innych miejsc nie tylko w Polsce.
Niemcy, Czechy Francja, Wielka Brytania i inne kraje nie tylko w Europie… Właśnie w tych miastach, i mniejszych miejscowościach są osoby z głowami pełnymi pomysłów, szukających miejsc takich jak nasza Drukarnia 3d w których mogliby z powodzeniem zrealizować swoją wizję oraz wrócić z kolejnymi pomysłami mając pozytywne doświadczenia w współpracy np. z p3drc.pl. – Globalna Wioska ma swoje zalety.

Do wpisu tego zainspirowała mnie pewna opinia na temat naszej pracy oraz spostrzeżenia jakimi na co dzień wymieniam się klientami korzystającymi z usług druku 3D. Pozwolę sobie zacytować ten tekst aby zwrócić uwagę na bardzo istotną kwestię która towarzyszy naszemu zespołowi a w szczególności mi od samego początku “myśl jak konsument a nie sprzedawca i bądź profesjonalny” :

Jestem już kolejny raz zadowolony z usług druku 3D Pana Norberta! Bardzo spodobała mi się przejrzysta i super wygodna forma od wyceny, poprzez płatność a kończąc na dostawie! Pomimo że Gdynię ze Szczecinem dzieli 350km, to bez porównania wygodniej mi jest dogadać szczegóły mailowo, zapłacić np. Blikiem i odebrać gotowy wydruk za kilka dni w lokalnym paczkomacie niż jeździć po lokalnych drukarniach, stojąc w korkach i kolejce :p dziwne te czasy, ale wygodne 🙂 Korzystając z usług Pana Norberta ma się wrażenie indywidualnego, można powiedzieć “butikowego” podejścia – Zawsze przedstawi optymalne opcje doboru materiału, zaproponuje opcję usunięcia podpór za niewielką dopłatą, bądź usunięcia ich we własnym zakresie by oszczędzić pieniędzy. Projekty realizuje błyskawicznie i dokładnie. Podsumowując – jest to najwygodniejsza i najtańsza forma druku 3D jaka znam i z czystym sumieniem mogę ją każdemu polecić! 🙂 Pozdrawiam i do następnego!”

Polecam inne opinie na temat naszej pracy: https://www.p3drc.pl/opinie/