Druk 3d to technologia, która zrewolucjonizowała przemysł. Dzięki niej seryjna produkcja drobnych elementów o lekkiej masie nie stanowi już problemu. Urządzenia addytywne potrafią również wydrukować produkty będące prototypami o unikalnym kształcie. Stosunkowo lekkie lub mające większe gabaryty. Możemy się pochwalić realizacją takich elementów jak: koło przekładni transoptora wytworzonego na potrzeby elektromechaniki. Zlecenie to zostało wykonane poprzez metodę SLS co oznacza łączenie ze sobą odpowiednich proszków poliamidowych za pomocą wiązki lasera nazywane jest również spiekaniem. Z drobnych elementów o niewielkim kształcie mamy na swoim koncie także figurki kolekcjonerskie wytworzone za pomocą technologii SLA oraz elementy urządzeń kalibracyjnych dla przemysłu medycznego i wiele innych . Technologia SLA zwana również mSLA lub DLP to utwardzanie odpowiednio dobranej żywicy wiąską światła UV.

Gdzie znalazł zastosowanie druk 3D

W dzisiejszych czasach zastosowanie druku 3D jest coraz bardziej popularne. Nie trzeba daleko szukać. Spójrzmy chociażby na bardzo istotną branżę jaką jest przemysł produkcyjny. W tym sektorze można wyróżnić niewielkie elementy maszyn. Szeroką popularnością w drukarniach 3D cieszy się zlecenie na wszelkiego rodzaju uchwyty do kamer czy telefonów. Realizowaliśmy również projekty gdzie tworzyliśmy obudowy do urządzeń takich jak smartfony czy inne trochę większe urządzenia. Jeśli chcesz sobie w prostszy sposób radzić z urządzeniami bez których współczesny człowiek XXI wieku nie jest w stanie funkcjonować warto rozważyć skorzystanie z usług druku 3D. Medycyna jest bardzo istotną sferą z którą w parze idzie druk 3D. Druk trzech wymiarów dzięki zaawansowanej technologii tworzy na przykład: implanty czaszki, protezy, egzoszkielety, organy. Sektory w których jeszcze możemy szukać specyficznych form wytworzonych przez drukarkę 3D to zapewne edukacja. Tworzenie modeli organów, makiet czy modeli 3D na lekcji informatyki.

Drukowanie 3D – technologia przyszłości

Zadajmy sobie pytanie czy za kilka lat drukarka 3D będzie dostępna w większości polskich gospodarstw domowych? Możemy z pewnością założyć że druki 3D staną się dla nas powszechnym elementem dnia codziennego znajdą jeszcze większe zastosowanie. Warto postawić na naszą firmę.

Z nami na pewno się uda

Drogi kliencie, jesteś zainteresowany usługami druku 3D elementów o niewielkiej gramaturze? Dobrze trafiłeś. Naprawdę, to ,,strzał w dziesiątkę”. Jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. Oferujemy druk 3D na zlecenie. Zamówienia realizujemy dokładając wszelkich starań po to, aby klient był w stu procentach zadowolony. Wydruk 3D z naszej strony obejmuje nawet przedmioty mające kilka milimetrów.

To takie proste

Zapraszamy Cię do skorzystania z bezpłatnej wyceny druku trzech wymiarów produktu gotowego, który chcesz uzyskać z drukarki 3D. Aby ją otrzymać prosimy o wysłanie projektu modelu 3D jakiego finalnie oczekujesz. Gdy będziesz potrzebował doradztwa i wsparcia na jakimkolwiek etapie składania zamówienia, nasi eksperci służą wykwalifikowaną pomocą. Jesteśmy otwarci na relacje klient-zleceniobiorca. Zbieramy dokładne dane dotyczące zamówienia. Satysfakcja zamawiającego jest dla nas priorytetem.