Drukowanie przestrzenne wychodzi naprzeciw wszystkim branżom, ponieważ może wyprodukować niemal wszystko. Najbardziej jednak przydaje się w tworzeniu prototypów oraz części zamiennych. Poniżej opisujemy najskuteczniejsze zastosowania druku 3D.

Tanie i szybkie prototypowanie

            Firmy z wielu branż korzystają już z usług druku 3D, ponieważ jest to nowa technologia oferująca niskie ceny i krótki czas realizacji. Druk 3D na zamówienie świetnie sprawdza się w produkcji prototypów, ponieważ nie wymaga dużego nakładu danego modelu. Nie trzeba drukować całej serii projektu, można wykonać tylko kilka egzemplarzy, aby sprawdzić i ulepszyć pomysł. Korzystając ze sprawdzonej firmy oferującej usługi druku 3D można zaoszczędzić pieniądze i czas. Nasza firma oferuje szybkie i dokładne wykonanie, specjalizujemy się w produkcji prototypów w druku 3D. Skontaktuj się z nami, chętnie wycenimy Twój projekt.

Nowy projekt w druku 3D

            Jeżeli Twoja firma chce zrealizować nowy projekt, to warto skorzystać z usług druku 3D. Ta technologia otwiera nowe możliwości dla różnych branż, m.in. automotive, produkcja, architektura.  Wybierając druk 3D na zamówienie możesz dopracować swój projekt w krótkim czasie, co przyspieszy jego wejście na rynek. Dzięki drukowaniu przestrzennemu można przygotować profesjonalny model i wykonać go z pełną dokładnością z wybranych materiałów. Nasi specjaliści chętnie pomogą Ci przygotować szablon oraz wybrać odpowiedni materiał. Po wykonaniu pierwszego prototypu w druku 3D od razu zauważysz, czy pomysł wymaga dopracowania, czy też można go od razu masowo wyprodukować.

Części zamienne dla każdej branży

            Jest wiele profesji, które mają zapotrzebowanie na części zamienne dla swoich produktów. W branży motoryzacyjnej brakuje części do samochodów zabytkowych, fotografia wymaga nowych elementów do lustrzanek, a telefony komórkowe komponentów obudowy. Tak naprawdę części zamienne są potrzebne w każdej specjalizacji, dlatego tak ważna jest ich produkcja. Idealnie nadaje się do tego druk 3D na zamówienie, ponieważ szybko wykona elementy i nie wymaga dużego nakładu finansowego. Sprawdź wycenę części zamiennych, skontaktuj się z naszymi specjalistami.

Wydrukuj przestrzennie brakujący element

            Zgubiłeś figurki do gry planszowej? Potrzebujesz brakującej części do starego telefonu? A może Twoja firma poszukuje ostatniego elementu do Waszego nowego produktu? Stwórz brakujący element za pomocą usług druku 3D w profesjonalnej firmie. Możemy wyprodukować dla Ciebie figurki, części zamienne, wielkogabarytowe elementy, a nawet części, których nie ma już w sprzedaży u pierwotnego producenta. Miłośnicy starych samochodów doskonale wiedzą jak trudno znaleźć część zamienną do zabytkowych aut. Pasjonaci gier planszowych również z trudnością mogą wyszukać brakujące figurki czy elementy kultowych gier. Wszystkie potrzebne rzeczy możecie wydrukować z naszą pomocą za pomocą druku 3D na zamówienie. Możliwości tej technologii są wielkie, a z biegiem czasu jeszcze bardziej się rozwijają. Chętnie pomożemy Ci uzyskać brakujący element.

Usługi druku 3D

            Prototypowanie, masowa produkcja, tworzenie części zamiennych, oryginalne modele, elementy wysokiej jakości – to wszystko opisuje druk 3D w profesjonalnej firmie. Technologia drukowania przestrzennego świetnie sprawdza się w wielu dziedzinach nie tylko dla firm, ale także dla osób prywatnych. Z jej pomocą można wykonać niewielkie części, ale też wielkogabarytowe projekty. Druk 3D pozwala na przygotowanie prostego projektu oraz modeli skomplikowanych geometrycznie. Każde wykonanie jest wysokiej jakości, a koszt jest niższy od tradycyjnych metod produkcji. Jest to korzystne rozwiązanie szczególnie przy prototypowaniu w druku 3D i tworzeniem części zamiennych. Poznaj technologię druku przestrzennego, zamów u nas swój pierwszy projekt!